Home /  Bathroom /  Bath Accessories /  Toilet Paper Holder /Â
Goeka Cruze Brass Toilet Paper Holder

Brand: Goeka
Goeka Cruze Brass Toilet Paper Holder
Pack Of 1N
Not serviceable in your area - 562125
Specification
| Brand | Goeka |
| ISIN | ETD6D7XWFN |
| Offer ID | 1006153751 |
| Brand Collection Name | Cruze |
| Brand Model Number | CZ-09 |
| Size | 150 mm x 75 mm |
| Brand Colour | Chrome |
| Length | 150 mm |
| Width | 75 mm |
| Finish | Chrome |
| Material | Brass |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Package Contents | 1 Pc Paper Holder |
| Pack Of | 1 |
| Warranty | 2 years |
| Country of Origin | India |
| Customer Care Address | Contact : 7290079300, Email : [email protected] |
| Manufactured By | Goeka Bathing India Pvt. Ltd., WZ-77 Todapur, New Delhi - 110012 |
| Packed By | Goeka Bathing India Pvt. Ltd., WZ-77 Todapur, New Delhi - 110012 |