Home /  Appliances /  Small Domestic Appliances /  Water Dispenser /Â
Goeka Water Bottle Dispenser

Brand: Goeka
Goeka Water Bottle Dispenser
Pack Of 1N
Not serviceable in your area - 562125
Specification
| Brand | Goeka |
| ISIN | ET71IMZS9W |
| Offer ID | 1006842379 |
| Brand Model Number | SD-09 |
| Size | 120 mm x 65 mm |
| Brand Colour | Black |
| Width | 65 mm |
| Shape | Round |
| Finish | Plastic |
| Material | ABS |
| Power Source | Battery |
| Package Contents | 1 Pc Water Bottle Dispenser Pump, 1 Pc USB charging cable |
| Pack Of | 1 |
| Warranty | 2 years |
| Country of Origin | India |
| Customer Care Address | Contact : +91 72900 79300, Email : [email protected] |
| Manufactured By | Goeka Bathing India Pvt Ltd, WZ-77 Todapur, New Delhi - 110012 |
| Packed By | Goeka Bathing India Pvt Ltd, WZ-77 Todapur, New Delhi - 110012 |